навколо їжі

Численні історики стверджують, що риторична робота їжі насправді спрямована на підтримку суспільства нації, яку можна використовувати як тип взаємодії. Відповідно до Ґуда, Кертіса, а також Теофано, їжа «є фактично останнім елементом етнічного суспільства, який стає сарайцем».

Численні суспільства насправді мають їжу, яку можна ідентифікувати, особливу колекцію звичаїв приготування їжі з використанням різних смаків або навіть поєднання смаків, характерних для цього суспільства, яке розвивається з часом. Різноманітні відмінності складаються з вибору (теплого або навіть холодного, гарячого тощо), а також методів, дослідження яких насправді називають гастрономією.

саме тому це насправді найнезабутніша їжа на планеті

Булгогі

Важко сказати, що насправді є набагато кращим: соковите м’ясо чи навіть гарячі страви, які характерні для булгогі, східний дизайн барбекю, за допомогою якого тонкі шматочки маринованого м’яса фактично швидко готуються у високій температурі на додаток до перфорованої, округлої форми. сталева пластина, яка має справу з розжареним вугіллям.

Етикетка страви походить від bool, а також kogi, східних фраз, що позначають м’ясо та terminate. Найдавніший тип їжі походить від періоду Когурьо, коли м’ясо фактично маринувалося перед смаженням на грилі, на відміну від обов’язкового мандаринського методу приправляти м’ясо після того, як воно фактично було смажене на грилі.

Наан

Naan насправді є відмінним, а також видатним коржом із хрусткою структурою, який фактично походить з Індії. Найперші зареєстровані сліди нана насправді виявлені в деталях 1300 року нашої ери Аміра Кушрау, індо-перського поета. Власна етикетка походить від перської фрази для хліба. Наан фактично спочатку створювався у 2 варіаціях у Королівському суді в Делі – наан-е-тунук (освітлювальний хліб), а також наан-е-танурі (випікався на кам’яній поверхні тандирної печі).

До складу входить біле борошно, дріжджі, яйця, молоко, натрій, а також цукор, випечений в тандирі. Його власна звичайна форма краплі фактично досягається випадково, коли тісто стікає під час приготування на поверхні стіни тандира. У багатьох індійських містах був загальний тандир, який ставили під час міста, щоб усі жителі могли готувати наан.

Пончик

Незважаючи на те, що археологи знайшли кілька скам’янілих залишків смажених у фритюрі тістечок разом із отворами на об’єкті, насправді досі невідомо, як корінні американці могли готувати ці смачні частування, смажені у фритюрі, які ми сьогодні розуміємо як пончики. Раніше пончики називали оликоексами (масляними коржами), а паломникам, які приїжджали з Голландії, приписували, що вони несли їх усіх до Об’єднаних умов.

Ці дуже ранні пончики насправді часто створювали разом із чорносливом, родзинками чи навіть яблуками в центрі. Протягом Globe Battle I, пончик фактично наразі був улюбленим Сполученими Штатами, прийнятим через солдатів, які фактично воювали за кордоном як вказівник будинку. У 1950-х і 1960-х роках привабливість цих угод була дійсно величезною, тому на ринку почали з’являтися фірмові мережі пончиків, такі як Krispy Kreme і Dunkin’ Donuts, допомагаючи зрозуміти пончики як ранковий прийом їжі.