про пляж

Берегова лінія насправді є формою рельєфу разом із системою осипання, яка включає розпушені шматки. Частини, що утворюють берегову лінію, насправді, як правило, утворюються з трясіння, як-от пісок, щебінь, галька, каміння тощо, або навіть з органічних ресурсів, таких як покриви молюсків або навіть коралові водорості. Уламки розробляються різної щільності, а також каркасів, залежно від регіональної хвильової активності, а також виживають, створюючи різні структури, відтінки, а також градієнти або навіть рівні продукту.

Однак деякі берегові лінії базуються на прісноводних місцях, більшість узбережжя залишається в приморських місцях, де хвиля або навіть нинішня активність переробляє сміття та відкладення. Розпад, а також зміна геології узбережжя відбувається за допомогою повністю органічних процедур, таких як хвильова активність, а також важкі випадки виживання. Там, де проблеми з вітром насправді доречні, берегові лінії можуть підтримуватися за допомогою приморських дюн, які забезпечують безпеку, а також відновлення берегової лінії. Тим не менш, ці повністю органічні потреби насправді виявилися набагато більш серйозними через зміну навколишнього середовища, повністю змінюючи берегову лінію за надзвичайно швидкими цінами. Деякі приблизні дані пояснюють, що половина піщаного узбережжя Землі зникне до 2100 року через підвищення рівня води, що керується зміною клімату.

Прихований пляж

Гонконг насправді сприймається як чарівність гостей сайту разом із власними неоновими столичними каньйонами та горизонтом. Однак не дозволяйте цьому блискучому мультикультурному екстер’єру обдурити вас. Цей район насправді є домом для більш ніж 260 віддалених островів, понад 100 берегових ліній, а також необмежених кілометрів необробленої берегової лінії. Зараз Sunseekers можуть бути добре обізнані про відомі піщані райони, такі як затока Репулс, Шек О і Стенлі. Однак дійсно варто шукати більш віддалені півмісяці для очисного піску, а також більш чіткого посипання.

Нижче наведено кілька додаткових прихованих берегових ліній Гонконгу, до яких ви також можете ознайомитися самостійно, коли подорожуєте.

Лонг Ке Ван

Піщані ділянки ігрового майданчика Sai Kung Eastern Nation Playground можуть бути безпосередньо від Філіппін, особливо вражаючий гладкий білий пісок Longthy Ke Wan. Підтримка через лісистий пагорб, а також нехтування безперешкодним посипанням, ця берегова лінія не дуже зручна, але насправді вона дійсно варта подорожі.

Віддалене місце на північно-східній околиці Гонконгу захищає берегову лінію від надмірного використання. Довгий Ке-Ван насправді є початком низки чудових берегових ліній вздовж затоки Тай Довгий Ван.

Тунг Пін Чау

Розташований на північно-східному краю затоки Мірс – краще в напрямку Шеньчжень, Китай, ніж у напрямку Гонконгу – Тунг Пін Чау насправді є найвіддаленішим островом міста. Тепла цяточка в океані зацікавила розбудови скель уздовж берегової лінії, фантастичне плавання з маскою, очищаючий дощ, а також гладкі піщані берегові лінії. Щоб розрізнити час, дотримуйтесь тригодинної прогулянки островом із Всесвітнім геопарком ЮНЕСКО Гонконгу, щоб оглянути численні басейни та споруди для шеек з органічних продуктів.

Хам Тін Ван

Розмова про найкрасивіші узбережжя Гонконгу ніколи не може складатися з посилання на Тай Довгий Ван. Далека затока насправді є домом для 4 берегових ліній – Сай Ван, Порк Тін Ван, Тай Ван, а також Тунг Ван – кожна розділена схилами пагорбів. Вам доведеться зарезервувати цілий час на прогулянку від узбережжя до берегової лінії. Однак, якщо ви вирішите зосередитися лише на 4-х, ми б запропонували Pork Tin Wan.

Звичайно, це не лише безперешкодне посипання берегової лінії, а також міцне оточення пагорбів, проте є багато додаткових зручностей прямо внизу – повірте, відкладення частування, туалети, а також оренда спортивних заходів. Під час подорожі від узбережжя Сай Ван до Порк Тін ви зустрінете потік Шеунг Лук, який розгалужується прямо до деревини. Дотримуйтеся цього потоку приблизно 15 хвилин, поки не дістанетеся до багатоярусних водоспадів, а також до колекції басейнів з тряскою.
Це ідеальне місце для швидкого занурення, прогулянок або навіть для стрибків з високої скелі (на вашу власну небезпеку) перед тим, як продовжити рух на Pork Tin.