навколо аніме

Найперша індустріальна японська комп’ютерна анімація в 1917 році. Особливий тонкий ремісничий дизайн виник у 1960-х роках разом із роботами карикатуриста Осаму Тедзуки, а також поширювався з роками, створюючи великий цільовий ринок для житлових будинків. Аніме фактично розповсюджується театрально, з телевізійними трансляціями, прямо на домашні ЗМІ, а також через Інтернет. Поряд з початковими роботами, аніме насправді часто є редагуванням японських коміксів (манги), книжок з освітленням або навіть комп’ютерних ігор. Насправді його класифікують прямо в різні жанри, орієнтовані на різні конкретні конкретні ринкові ніші, цільові ринки та загалом.

саме тому це насправді одне з найвидатніших аніме на планеті

Приквел OVA з 4 епізодів початкового аніме Kenshin. Це аніме включає в себе майстерне оповідання, Kenshin основний знак фактично забезпечений рясною передісторією, аніме бере участь у постійному зростанні, ніколи не сповільнюється, немає наповнювача, приємного досвіду та багато.

У цій колекції є, мабуть, найкращий знаковий прогрес серед будь-яких типів аніме, коли-небудь створених раніше, ви в кінцевому підсумку підключаєтесь до кожного знаку, кожен з яких фактично ефективно конкретизував персонажів, що складаються з приватних високих премій, придатностей і дефектів. Якщо ви зберігаєте перевагу залучення історії, справді захоплені сценами активності разом із великими дозами фізичної жорстокості, а також не ненавидите наготу, це справді, безперечно, колекція аніме для вас.

1. Руруні Кеншин: Розраховувати на те, що також на нечесність (1999)

Rurouni Kenshin: Розраховувати на & Dishonesty, розуміється в Японії як Rurōni Kenshin -Meiji Kenkaku Rōman Tan- Tsuioku-hen (яп. るろうに剣心 -明治剣客浪漫譚- 追憶編, Rurouni Kenshin: Мейдзі Кенкаку Мейдзі Chapchap Chapter Charming Recollescence Tale або EventSwordsman Charming Tale ), насправді є початковою колекцією комп’ютерної анімації (OVA) відеокліпів, заснованою на збірці манги Руруні Кеншин, складеній та деталізованій Нобухіро Вацукі, а також це фактично приквел до коригування колекції аніме-телебачення точно такої самої етикетка.

Розрахуй на & Dishonesty розповідає історію про Хімуру Кеншіна як Хітокірі Баттосай протягом останніх років епохи Бакумацу, а також розкриває початок його хрестоподібного знака, а також відкриває його зв’язок із жінкою на ім’я Юкісіро Томое.

Колекція OVA була спочатку сертифікована за допомогою ADV Movies для VHS, а також запусків DVD у Північній Америці та Об’єднаній Імперії, а також через Madman Home enjoyment для запуску в Австралії під заголовком Samurai X: Count on & Dishonesty . Розраховувати на & Dishonesty фактично пізніше було придбано прямо у двогодинному повнометражному знімку руху разом із фірмовими новими комп’ютерними мультфільмами, а також запущено в кінотеатрах у Японії. У 2003 році ця кіноверсія фактично була врешті-решт запущена в Північних Сполучених Штатах на DVD як режисерська скорочена версія через ADV Movies. Після закриття ADV Films у 2009 році компанія Aniplex зі Сполучених Штатів сертифікувала колекцію OVA для запуску Blu-ray на півночі Сполучених Штатів під власним початковим заголовком: Руруні Кеншин: Розраховуйте на та нечесність. OVA насправді аплодували за власну історію, комп’ютерну анімацію, витончене ремесло, пісні, а також японську вокальну поведінку.

2. Берсерк (1997-1998)

Berserk, який також розуміється в Японії як Kenpū Denki Berserk [a], насправді є японською колекцією аніме, заснованою на колекції манги Кентаро Міури з тим самим лейблом. Колекція була фактично створена через Nippon Tv, а також VAP, комп’ютерний мультфільм через Oriental Illumination, а також Magic, а також керована Наохіто Такахаші.

Насправді це була програма для двадцяти п’яти епізодів на Nippon TV, які виходили з жовтня 1997 року по квітень 1998 року. Berserk фактично раніше був сертифікований для запуску англійською мовою в Північних Сполучених Штатах через Media Blasters, який позбавив законних громадянських свобод у колекції в 2012 році. фактично став фаворитом разом із тими, хто сумнівається у фільмі, аплодуючи його власному оповіданню, особистостям, створенню, а також саундтреку через Сусуму Хірасаву.